• Please enable News ticker from the theme option Panel to display Post
Deprem Farkındalık Eğitimi tamamlanmazsa ne olur? Deprem Farkındalık Eğitimi videoları izlenmeze ne olur?

Deprem Farkındalık Eğitimi tamamlanmazsa ne olur? Deprem Farkındalık Eğitimi videoları izlenmeze ne olur?

2023 Yılı Ülkemizin Deprem Gerçeği

2023 yılında ülkemiz maalesef büyük ölçekli depremlere şahit oldu ve bu depremler sonucunda binlerce insanımız hayatını kaybetti. Ülkemizin bir deprem ülkesi olduğu gerçeği bir kez daha acı bir şekilde karşımıza çıktı. Bu durumdan dolayı, tüm memurlar için deprem farkındalık eğitimi önem kazandı.

Deprem Farkındalık Eğitimi Programı
2023 yılında tüm memurlar için deprem farkındalık eğitimi başladı. Bu eğitimler kapsamında, memurlar belirlenen süre içerisinde eğitim videolarını tamamlamak zorundadır. Ancak, çeşitli teknik sorunlar nedeniyle eğitim videolarına erişimde sorunlar yaşanmaktadır.

Eğitim Videoları Nasıl İzlenir?
Tüm kamu personelleri için zorunlu olan deprem farkındalık eğitim videolarına erişmek oldukça zordur. Eğitim videolarına yoğun talep nedeniyle erişim sorunları yaşanmaktadır. Bu nedenle, videolara erişmek isteyenler sabaha karşı veya gece saatlerinde deneyebilirler. Ayrıca, eğitim programına Uzaktan Eğitim Kapısı portalı üzerinden veya e-inSan mobil uygulamasının Uzaktan Eğitim Kapısı modülünden ulaşılabilir. Böylece, sıkıntılar yaşanmadan eğitim videoları izlenebilir. Tüm memurların deprem farkındalık eğitimini tamamlaması önemlidir ve ülke genelinde deprem bilincinin artması için büyük önem taşımaktadır.

administrator

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir