• Please enable News ticker from the theme option Panel to display Post
Bodrum, Emıtt Turizm Fuarı’nda yerini alacak

Bodrum, Emıtt Turizm Fuarı’nda yerini alacak

BODTO ve Bodrum Belediyesi, 6-9 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e katılacak. Bodrum standı, 7 numaralı holde yer alacak ve tüm turizm profesyonellerine açık olacak.

EMITT Fuarına katılmak için bir ön açıklama yapan BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, tüm üyeleri ve Bodrum sevdalılarını standa beklediklerini söyledi. Kocadon, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da standımızı rahat bir toplantı alanı olarak planladık” dedi.

Başkan Kocadon, turizmcilerin Bodrum’un tanıtım yüzü olduğunu vurgularken, turizm yatırımcılarına ve profesyonellerine büyük görevler düştüğünü söyledi. Yerel değerleri modern hizmet anlayışıyla birlikte koruyup geliştirmenin önemine dikkat çeken Kocadon, “Bodrum’un bir tanıtım yüzü de bu anlayışa sahip turizmcilerimizdir” diyerek, tüm turizmcileri fuara katılmaya davet etti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da Bodrum’un turizmin gözbebeği olduğunu söylerken, Türkiye’de turizmin olmazsa olmazı Muğla’nın Bodrum’a özel bir önem verilmesi gerektiğini belirtti. Bodrum’un dünya çapında önemli bir turizm destinasyonu haline geleceğini ifade eden Başkan Aras, tüm Bodrum sevdalılarını standa beklediklerini söyledi.

Bodrum standı bu yıl 7 numaralı holde 7462 numaralı stantta yer alacak. EMITT Fuarı 6 Şubat’ta açılacak ve 6-7 Şubat tarihlerinde sadece turizm profesyonellerine açık olacak. 8-9 Şubat tarihlerinde ise halkın da ziyaretine açılacak olan fuar, 6 Şubat saat 11:00-18:00, 7-8 Şubat saat 10:00-18:00, 9 Şubat’ta ise 10:00-17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

administrator

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir