• Please enable News ticker from the theme option Panel to display Post

İBB AK Parti Başkan Adayı Kurum: “Üretimi nitelikli olarak gerçekleştirmek İstanbul’daki hedeflerimiz arasında”

Oh ifadeler

İBB AK Parti Başkan Adayı Murat Kurum: “Ayakkabı konusunda çok iyiyiz. Yurt dışındaki bütün markalar burada üretiliyor. Konya’da var, İstanbul’da Başakşehir’de atölyeler var. İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde ayakkabı üretimini yapıyoruz. İstanbul’daki hedeflerimiz içerisinde üretimi nitelikli olarak gerçekleştirmek olacak.”

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Güngören’de çarşı esnaflarını ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geldi. Bu ziyaret sırasında Kurum’a Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, AK Parti Güngören İlçe Başkanı Devran Yalçınkaya ve beraberindeki heyet eşlik etti. Kurum, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Kurum yanına gelen vatandaşlarla el sıkışıp sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı da çektirdi.
“Yaşlı bir vatandaşın kendisini görünce hayır duaları etmesi üzerine Kurum, “Bizim insanımız böyle dualarla başladı. İçindeki duyguları dışa yansıttı” ifadelerine yer verip teşekkür etti. Beylikdüzü’nde evleri 12 yıldır müteahhit tarafından yapılmayan bir vatandaş, Kurum’dan yardım istedi. Murat Kurum ise elinden ne gelirse yardımcı olacağını belirtti. İçme suyuyla ilgili sorununu dile getiren bir vatandaşa cevap veren Kurum, “İstanbullular çeşme suyundan sağlıklı su içecekler” şeklinde konuştu.
“O zamanda geldim, yine geleceğim”

Bir vatandaşla sohbeti esnasında Güngören için yaptıklarını anlatan Kurum, “Güngören’de kentsel dönüşümden, Millet Bahçesi’ne, otoparka kadar onlarca projeyi belediye başkanıyla birlikte yaptım. Tozkoparan’daki dönüşümü yaptım. O zaman da geldim, yine geleceğim” ifadelerini kullandı.

“İstanbul’daki hedeflerimiz içerisinde üretimi nitelikli olarak gerçekleştirmek olacak”

Güngören’de bir esnafın iş yerine giren Kurum, “1 Nisan sabahı İstanbul’a esnafımızla, vatandaşımızla, gençlerimizle, kadınlarımızla birlikte çiçek açacak. İstanbul’umuzu el birliği içinde güzel yarınlara hazırlayacağız” dedi.

Kurum, “Ayakkabı konusunda çok iyiyiz. Yurt dışındaki bütün markalar burada üretiliyor. Konya’da var, İstanbul’da Başakşehir’de atölyeler var. İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde ayakkabı üretimini yapıyoruz. İstanbul’daki hedeflerimiz içerisinde üretimi nitelikli olarak gerçekleştirmek olacak. Bu üretim alanlarına ilişkin de sanayi, ticaret ve esnaf odamızla birlikte üretimlerin yapılabileceği alanları da sunacağız. Esnafımız ve üreticimiz de kazanacak. Vatandaşımızın da bu konuya dahil olması bizim için çok önemli. El birliğiyle bu projeleri gerçekleştireceğiz” dedi.

“Bırakın zam yapmayı, biz ucuzlatmak için geliyoruz”

Vatandaşlarla sohbet eden Murat Kurum, “Hayatı ucuzlaştırmak ve kolaylaştırmak adına zam değil, indirim yapacağız. Milletimizle el ele her sorunu ve problemi birlikte çözeceğiz” şeklinde konuştu. Vatandaş ise Kurum’a halk ekmeklerinin fiyatının yüksek olduğundan yakınarak düşürülmesi için talepte bulundu. Bunun üzerine konuşan Murat Kurum, “Bırakın zam yapmayı, biz ucuzlatmak için geliyoruz” dedi.

administrator

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir