• Please enable News ticker from the theme option Panel to display Post

İhlas Pazarlama ve Emniyet Teşkilatı Sendikası arasında iş birliği protokolü imzalandı

İhlas Pazarlama ve Emniyet Teşkilatı Sendikası, iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında, Sendika üyeleri Şubat ayı boyunca, İhlas Pazarlama’nın kampanyalı ürünlerinden yararlanabilecek.

İhlas Pazarlama Kurumsal Satış Direktörü Sacit Kaya, “İhlas Pazarlama olarak, emniyet teşkilatının yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Sendika ile iletişime geçtik ve bir kampanya düzenlemeye karar verdik. Sendika üyelerine uygun fiyatlı ve özel ödeme koşullarıyla bir kampanya başlattık. Bu kampanya Şubat ayı boyunca sürecek. Sektörel ve farklı sendikalarla da benzer kampanyalar yapmayı hedefliyoruz. Amacımız, tüm Türkiye çapındaki emniyet teşkilatı çalışanlarına ulaşmak” dedi.

Emniyet Teşkilatı Sendikası İdari ve Mali İşler Genel Başkan Yardımcısı Ali Bütün, “Sendikalar, üyelerinin sosyal ve eğitim alanında gelişimine öncülük etmelidir. Biz de, kurulusunda öncü olan tek sendika olarak, görev yapan tüm emniyet mensuplarının üyesi olduğu bir sendikayız. Bu nedenle, sektörde öncü bir şirket olan İhlas Pazarlama ile iş birliği yapmaya karar verdik ve protokol imzaladık” dedi.

Emniyet Teşkilatı Sendikası İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Erkan Göçmen ise, İhlas Pazarlama’nın desteklerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirterek, “Biz, sendika olarak, sosyal sendikacılığı bir adım daha ileri taşımak istiyoruz. Bu doğrultuda, sektördeki diğer şirketlerle de görüşmeler yapıyoruz. Bu iş birliğinin başarılı geçmesini ve devamının gelmesini diliyorum” dedi.

administrator

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir